Willa Stachowiec

Opinie


Autor / data: Mateusz Hofman | 2014-05-06
Treść komentarza:Willa Stachowiec w Białym Dunajcu ul. Witosa 26. Pokoje z balkonem , urządzone nowocześnie i funkcjonalnie.Dużym plusem tego miejsca są widoki które można podziwiać z okien czyli góry. W pogodne dni widzieliśmy oszronione szczyty gór. Aneks kuchenny sprawia że można przygotowywać swoje ulubione posiłki,kuchnia wyposażona we wszystkie nie zbędne sprzęty. Jest też miejsce gdzie można je spożyć. Duża przestronna jadalnia z TV. Łazienki znajdujące się w pokojach mają przyjemy wystrój. .Dużą zaletą tego domu gościnnego jest czystość i porządek. Kolejna rzecz ważną jest miła gospodyni i duży ogrodzony parking.Gorąco polecamy to miejsce. Chcemy wrócić tam na wakacje. Pozostały nam same miłe odczucia.

Autor / data: Agata Bieda | 2016-01-14
Treść komentarza:Willa Stachowiec godna polecenia,czysto,pokoje z łazienkami,aneks kuchenny bardzo dobrze wyposazony,jesteśmy bardzo zadowoleni.Pozdrowienia dla właścicieli Z Balic.

Autor / data: Marta Rusek | 2016-02-10
Treść komentarza:W willi Stachowiec byliśmy już kilka razy i z pewnością będziemy tam wracać przy kolejnych wyjazdach w góry. Bardzo dobre warunki w rozsądnych cenach,pokoje czyściutkie,przyjemne. Potwierdzam powyższe opinie o bardzo dobrym wyposażeniu aneksu kuchennego,można się czuć jak u siebie w domu a przede wszystkim przesympatyczna i życzliwa właścicielka.

Autor / data: Roman Fiech | 2016-11-13
Treść komentarza:Ferie zimowe tylko tu!!! Co roku jesteśmy i znów będziemy!!! Pokoje znakomite, warunki do wypoczynku wyśmienite a Właściciele najlepsi. Moja Rodzinka nie może się doczekać ferii. Polecam!


  Dodaj swój komentarz

Kod:

2f066

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: